Point of Value - Kontakta oss!

Hej.

Säg hej

Vi ser alltid fram emot nya kontakter!

Postadress:
Tryckerigatan 2
222 36 Lund

Telefon: 046 – 710 460
Kontakt: info@value.se
Teknisk support: support@value.se
Utbildningsanmälan: anmalan@value.se

Välkommen att kontakta oss.

Tack! Ditt meddelande har skickats!
Obs! Något gick fel. Vänligen prova igen.
Uppdrag, tjänster, offerter, företagsutbildningar

Birgitta Persson, Operativ chef
birgitta.persson@value.se
0768-56 46 22

Utveckling och systemfrågor. Utbildningar i Sverige och globalt.

Bobby Forshell, VD och Mastertrainer
bobby.forshell@value.se
0708-60 04 60

Utbildningar Sverige

Mastertrainer Kristina Arheden
kristina.arheden@value.se

Utbildningar i Stockholmsområdet

Mastertrainer Agneta Lundgren och Louise Lind
agneta.lundgren@framgangare.se
070-657 18 21

Utbildning i MENA-regionen

Mastertrainer Mahmoud Ramadan
mahmoud.ramadan@playmakers.be
+32 489 699 250 (Brussels, Belgium)
+971 554 60 86 39 (Dubai, United Arab Emirates)

Administration och fakturering

Evalisa Forshell
evalisa.forshell@value.se
0768-796 796